Ekonomi

Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Mustafa Pazarcı Güven Verdi

Mustafa Pazarcı, Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 68’inci olağan genel kurul toplantısında yapılan seçime olan inancını tazeledi.

Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 68. Olağan Genel Kurulu Doğramacı Gala Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, siyasi parti ve STK temsilcileri, davetliler ve kooperatif üyeleri katıldı.

Genel kurulda yapılan seçime tek liste ile katılan Mustafa Pazarcı, Mehmet Erzayin, Ahmet Baş, Ahmet Özelmacı ve Hasan Atan yönetim kuruluna oy birliği ile seçildi.

Toplantıda konuşan Başkan Volkan Kavaklıgil, “Küçük esnaf için büyük bir değer olan Esnaf Kefalet Kooperatifimizin genel kurulunu tabi ki her zaman yürütüyoruz. Çok değerli Önderi Mustafa Pazarcı ve üyelerine çok teşekkür ediyorum. yönetim kurulunun bu zamana kadarki misyonundan dolayı.Uzun yıllardır bu işi düzenli ve keyifli bir şekilde yürütüyorlar.İlimizdeki esnafımıza hizmet etmeye, dar günlerinde yardımcı olmaya ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kendisini ve ekibini kirletmeden, iftira atmadan, uzun yıllardır bu işi güzel bir şekilde yürütüyorlar. çok arttı. Bu krediyi alma durumunu biraz daha kolaylaştırmamız gerekiyor. Esnafımızın bu avantajlı durumdan faydalanmasını kolaylaştırmamız gerekiyor. Sizden bir belediye başkanı olarak ricam budur. Bunu yapmanın farklı yolları varsa bu noktada esnafımızı bilgilendirmemiz gerekiyor.” Biraz daha yardımcı olabilmek için desteğinizi rica ediyoruz. onlar için faydalı.” – KASTAMONU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu